Centrum Ofis Market


Marka ve isim olarak Aydin Büro Sistemleri Pazarlama ve Ticaret Limited Sirketi'ne aittir. Aydin Büro Sistemleri Paz. ve Tic. Ltd.Sti. kirtasiye, elektronik ve ofis mobilyasi satisinin yapildigi magaza kurmak ve isletmek amaci ile 1997 yilinda Aydin'da kurulmustur.

Amacımız
Ülkemizdeki ofis ürünlerinin satışında en iyi hizmet ve kaliteyi veren mağaza zincirini yaratmak.

İlkelerimiz
- Dürüstlük, şeffaflık ve inanç değişmez değerlerimizdir.

- Müşterilerimizi yaşama sebebimiz olarak kabul edip, tüm çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti üzerine yoğunlaştırırız.

- Amacımıza ulaşmak için ekip çalışmasına ve katılımcı yönetime inanırız.

- Geçici ilişkilerden uzak durup, tüm kuruluş ve kişiler ile sağlam temeller üzerinde uzun süreli ilişkiler kurmaya çalışırız.

- Bulunduğumuz bölge halkına ve ülke ekonomisine faydalı olmak için daha çok çalışırız.

- Yaptığımız her işin en iyi olmasını isteriz

Güvenlik
Internet'te güvenlik konusu hep tartışılmaktadır. Özellikle Türkiye'de Internet'in kısa geçmişini göz önünde bulundurursak ülkemizde de kötü niyetli kişilerin Internet'in açık ağ yapısından faydalanmak isteyip kredi kartı bilgilerine erişmek için çaba gösterdikleri bir gerçektir. Ancak Centrum Sanal Market açıldığından beri veri güvenliği konusunda kesinlikle hiç bir açık vermemiştir. Sanal Market işlemlerinin yürütüldüğü sunucu (server) bilgisayarlar güvenlik duvarlarına (firewall) ve network güvenlik sistemlerine sahiptir. Söz konusu donanımlar aynı zamanda dünyanın en güvenli yazılımlarıyla çalıştırılmaktadır. İkinci olarak Centrum Sanal Market'te alışverişinizi yaparken girdiğiniz tüm verilerin gizliliği ve bütünlüğü ise 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır.

SSL (Secure Sockets Layer) dünyada en yaygın kullanıma sahip şifreleme teknolojisidir. İlk defa Netscape firmasının geliştirdiği SSL teknolojisiyle Internet'te taşınan veriler önce şifrelenmekte daha sonra ise sadece Thawte güvenilirlik sertifikası ve anahtarı olan kurumların bilgi-işlem sistemleri tarafından deşifre edilerek çözülen bilginin anlamlılığı test edilmektedir. Bir başka deyişle Sanal Market'e girdiğiniz her biri veri parçasının 128 bitlik SSL ile şifrelendikten sonra deşifre edilip çözülmesi için 240 adet-yani 1,099,511,627,776 ( 1 trilyon 99 milyar 511 milyon 627 bin 776 ) tane şifrenin denenmesi ve çözüldüğü zaman da anlamlılığını yitirmemiş olmaması gerekir.

Peki alışveriş yaptığınız sitenin güvenli olduğunu nasıl anlayacaksınız ? SSL teknolojisini kullanabilmek için Amerikan Thawte şirketinin titiz incelemelerinden geçip SSL sertifikası almak gerekmektedir. Centrum Sanal Market kurulduğundan beri Thawte sertifika ve lisanslarını yenilemektedir. Alışveriş yaptığınız sitelerin güvenlik gerektiren (özellikle kredi kart bilgilerinizi girdiğiniz) sayfalarında öncelikle sayfanın Internet adresinin http 'den https'e dönüştüğünü kontrol ediniz. Internet Explorer kullanıyorsanız altta sağda bir kilit resmi, Netscape kullanıyorsanız sol altta bir anahtar resmi ve mavi bir çizgi bulunmasına dikkat ediniz. Maalesef Türkiye'de sanal satış yapan bazı sitelerde bahsedilen işaretler çıkmamaktadır.

Güvenlikle ve diğer konularla ilgili tüm sorularınızı hiç çekinmeden bize iletebilirsiniz. Sizlere Centrum Sanal Market'e olan güveniniz ve gösterdiğiniz ilgiden ötürü teşekkür eder,

Güvenli Alışverişler dileriz...